Skip links

Pre title

Administration

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod

Nikolaj de Fine licht

Orkesterchef

nikolaj@coco.dk

+45 20 15 75 60

Lars Henriksson

Salg og kunstnerisk udvikling
lars@coco.dk

Benedicte Balslev

Producent og tour manager
benedicte@coco.dk

Frode Andersen

Projektleder
frode@coco.dk

Sabrina Stender Solis

PR & Kommunikationsansvarlig
sabrina@coco.dk
+45 22 62 29 09

Kirsten Borregaard Larsen

Administration
kirsten@coco.dk

Matias German

Art Director
matias@coco.dk

Matias German

Orkesterchef

nikolaj@coco.dk

+45 20 15 75 60