Administration

Concerto Copenhagen
Store Kannikestræde 8, st.
1169 København K

3391 7300
info@coco.dk

CVR 14280030

Nikolaj de Fine LichtNikolaj de Fine Licht, daglig leder
nikolaj@coco.dk
Benedicte Boesen BalslevBenedicte Boesen Balslev, producent
benedicte@coco.dk
Lars HenrikssonLars Henriksson, salg og kunstnerisk udvikling
lars@coco.dk
Frode AndersenFrode Andersen, projekt manager
frode@coco.dk

 

 

 

 

Kirstine Skov Hansen, PR
kirstine@coco.dk

Kirsten Borregaard LarsenKirsten Borregaard Larsen, sekretær, assistent
kirsten@coco.dk